• Header-nieuw-groen
  • SONY DSC
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • SONY DSC

De SFX kerk aan ’t Zand wordt gesloten

Bovenstaande titel roept verwondering op. Is het waar dat onze kerk aan de eredienst wordt onttrokken? Nee, deze plannen zijn zeker niet concreet. Maar dit doemscenario kan zeker wel realiteit worden. In dagblad Trouw stond vorig week een artikel over de sluiting van meerdere kerken in de stad Utrecht. Lees hier:  Sluiting kerk Lombok

De sluiting van kerken past geheel in de visie van de aartsbisschop. In november is een visiestuk van zijn hand verschenen. Voor het bestuur van onze Vereniging Geloofsgemeenschap is dat een van de redenen geweest om een extra ALV bijeen te roepen op 11 januari. Gaat u even zitten voor het visiestuk. Niet alleen omdat het zeven pagina’s telt maar des te meer omdat het ons droevig stemt. Lees hier: Visiestuk van de aartsbisschop nov 14

 

Het is niet mogelijk nog een reactie te plaatsen.